logotyp
Login
Položek: 1-50 z celkem: 151   začátekzačáteko jednu stranu vpředna poslední stranu  

Mateřská škola Praha 10, U Roháčových kasáren 1215/14 https://www.msrohacovky.cz/

Výroba webu Základní škola a Mateřská škola Sluhy

Mateřská škola Chvojenec www.mschvojenec.cz

Výroba webu Prackovice nad Labem

Základní škola a Mateřská škola SluhyZákladní škola a Mateřská škola Sluhy

Výroba webu Základní škola a Mateřská škola Sluhy

Mateřská škola Brouček, příspěvková organizace Prackovice nad Labem https://msbroucek.cz/

Výroba webu Prackovice nad Labem

Mateřská škola Lovečkovice, https://www.msloveckovice.cz

Výroba webu pro mateřské školky

Mateřská škola Kunžak https://www.mskunzak.cz

Mateřská škola Všestudy, příspěvková organizace, https://www.msvsestudy.cz/

Školička Chytrulky - Královehradeský kraj


Iveta Vlková, administrátor webu MŠ Klášterec nad Ohří
 

,,Po zkušenostech s fungováním původních webových stránek (již od roku 2012) a nedávnou tvorbou nových stránek respektive rozšiřováním webu v souvislosti se sloučením mateřských škol v Klášterci nad Ohří sděluji, že jsme se službami společnosti ALS spokojeni a velice si vážíme především vstřícného přístupu Vašich zaměstnanců během řešení jakýchkoli záležitostí či problémů spojených s provozem webových stránek. Pevně věříme, že nastavená úroveň spolupráce bude pokračovat i nadále."Mgr. Rostislav Koc, ředitel ZŠ a MŠ Únanov

,,V době, kdy jsme chtěli při tvorbě našich webových stránek přejít na redakční systém, nás velmi zaujala právě nabídka firmy ALS-EURO. Domluvili jsme si schůzku s manželi Balkovými a bylo rozhodnuto. Musím říci, že jejich přístup a jednání bylo naprosto profesionální a trvá do dnešního dne, kdy jsme již web spustili a postupně jej zdokonalujeme. Vždy byli ochotní řešit naše přání a požadavky, a když jsme si byli v něčem nejistí, poradili nebo přímo pomohli. Za dobu, co pracuji v pozici ředitele školy, jsem se s takovýmto přístupem setkal opravdu jen ojediněle. Věřím, že bude tato výborná spolupráce pokračovat i nadále a firmu ALS-EURO doporučuji všem dalším zájemcům"

Mateřská Škola Dolní Habartice https://www.zsmsdolnihabartice.cz   logo
   logo

   logo


Žaneta Salátová, ředitelka Mateřského centra Karlovy Vary, o.s.

,,Chtěla bych touto formou velmi poděkovat celému týmu. Dlouho jsme si jako neziskovka nemohli dovolit kvalitní stránky. Služeb je hodně a aktivit a sdělení máme pořád spoustu. Stránky, které by dokázaly být tak flexibilní, přehledné a poutavé byly nad naše finanční možnosti. Překvapilo mě, že v tak krátké době a bez osobní schůzky jste dokázali přesně vystihnout podstatu naší organizace. A to jak designově, tak funkčností. Stránky ve všech směrech vyhovují našim potřebám. Velice si cením profesionality Vašeho týmu a ochoty vše vychytat a pomoci splnit všechny naše požadavky. Oceňuji funkčnost stránek, snadnou administraci, dokonalý a originální design a skvělou cenu pro neziskovky. Za Mateřské centrum Karlovy Vary moc děkujeme"

MŠ skřítka Ostružinky, Svojkov u Nového Boru, okres Česká LípaPoložek: 1-50 z celkem: 151   začátekzačáteko jednu stranu vpředna poslední stranu  

!!! Akce !!!

Directmail - nástroj k hromadnému rozesílání e-mailů rodičům

Nástroj pro zkvalitnění a zjednodušení komunikace mezi rodiči a školkou.

Modul registrace uživatelů pro školky

Modul k registraci učitelů, rodičů či žáků nabízíme nyní školkám za zvýhodněnou cenu 900 Kč ( standardní cena je 1200 Kč )
HOME aktivní webové stránky pro školky s redakcí a on-line podporou

Internetové stránky s aktivním přístupem splňující nový zákon č. 99/2019 Sb. o přístupnosti webových stránek pro zdravotně postižené a zobrazení na mobilech. Projekt Scholastika umožňuje školkám mít aktivní webové stránky s redakcí a on-line podporou za DOTOVANÉ ceny .

Created by © 2011 - 2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign