logotyp
Login
Položek: 16-45 z celkem: 148   na první stranuzačáteko jednu stranu vpředna poslední stranu  Iveta Vlková, administrátor webu MŠ Klášterec nad Ohří
 

,,Po zkušenostech s fungováním původních webových stránek (již od roku 2012) a nedávnou tvorbou nových stránek respektive rozšiřováním webu v souvislosti se sloučením mateřských škol v Klášterci nad Ohří sděluji, že jsme se službami společnosti ALS spokojeni a velice si vážíme především vstřícného přístupu Vašich zaměstnanců během řešení jakýchkoli záležitostí či problémů spojených s provozem webových stránek. Pevně věříme, že nastavená úroveň spolupráce bude pokračovat i nadále."Mgr. Rostislav Koc, ředitel ZŠ a MŠ Únanov

,,V době, kdy jsme chtěli při tvorbě našich webových stránek přejít na redakční systém, nás velmi zaujala právě nabídka firmy ALS-EURO. Domluvili jsme si schůzku s manželi Balkovými a bylo rozhodnuto. Musím říci, že jejich přístup a jednání bylo naprosto profesionální a trvá do dnešního dne, kdy jsme již web spustili a postupně jej zdokonalujeme. Vždy byli ochotní řešit naše přání a požadavky, a když jsme si byli v něčem nejistí, poradili nebo přímo pomohli. Za dobu, co pracuji v pozici ředitele školy, jsem se s takovýmto přístupem setkal opravdu jen ojediněle. Věřím, že bude tato výborná spolupráce pokračovat i nadále a firmu ALS-EURO doporučuji všem dalším zájemcům"


logo
logo

logoPoložek: 16-45 z celkem: 148   na první stranuzačáteko jednu stranu vpředna poslední stranu  

!!! Akce !!!

Directmail - nástroj k hromadnému rozesílání e-mailů rodičům

Nástroj pro zkvalitnění a zjednodušení komunikace mezi rodiči a školkou.

Modul registrace uživatelů pro školky

Modul k registraci učitelů, rodičů či žáků nabízíme nyní školkám za zvýhodněnou cenu 900 Kč ( standardní cena je 1200 Kč )
HOME aktivní webové stránky pro školky s redakcí a on-line podporou

Internetové stránky s aktivním přístupem splňující nový zákon č. 99/2019 Sb. o přístupnosti webových stránek pro zdravotně postižené a zobrazení na mobilech. Projekt Scholastika umožňuje školkám mít aktivní webové stránky s redakcí a on-line podporou za DOTOVANÉ ceny .

Created by © 2011 - 2021 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign