logotyp
Login

Flashbanner pro školky a školy

Reklamní bannery jsou jednou z velmi užívaných forem internetové reklamy. Umístěním banneru na stránky MŠ či ZŠ získáte atraktivní vzhled stránek, který můžete kdykoli aktualizovat. Tvář stránek MŠ či ZŠ můžete libovolně měnit a přizpůsobit např. aktuálnímu ročnímu období. Pokud nechcete pokaždé platit za výrobu flashového banneru, je pro Vás vhodnou volbou Administovatelný flash banner. Můžete ho využít na školním webu s redakčním systémem Velký Web. Snadno lze nahráním obrázků, zvolením velikosti banneru a nastavením času zobrazení vytvořit tolik bannerů, kolik jen budete potřebovat. Jak může administrovatelný flash banner vypadat si můžete prohlédnout na www.ostruzinka.cz.

Snadno administrovatelná flashová animace

Můžete na Vašich stránkách využít například k upozornění rodičů na doplnění nových fotek v galerii a podobně. Obsluha je jednoduchá, pouze vložíte fotky a zadáte časový limit ke střídání fotografií, toť vše. Podrobnější návod a zároveň ukázku najdete níže.

Objednávka Flash animace pro školní stránky

Souhlasím s využitím osobních údajů pro účely marketingu:

Objednávka Flash pro firmy a podnikatele

Máte-li zájem Flashové animaci a jste-li firma či podnikatel, kontaktujte nás prosím poptávkou zde .

Zde jsou jednotlivé fotografie

Ukázka redakčního systému - Flashové animace (Flash banneru)

Hotová flashová animace

!!! Akce !!!

Directmail - nástroj k hromadnému rozesílání e-mailů rodičům

Nástroj pro zkvalitnění a zjednodušení komunikace mezi rodiči a školkou.

Modul registrace uživatelů pro školky

Modul k registraci učitelů, rodičů či žáků nabízíme nyní školkám za zvýhodněnou cenu 900 Kč ( standardní cena je 1200 Kč )
HOME aktivní webové stránky pro školky s redakcí a on-line podporou

Internetové stránky s aktivním přístupem splňující nový zákon č. 99/2019 Sb. o přístupnosti webových stránek pro zdravotně postižené a zobrazení na mobilech. Projekt Scholastika umožňuje školkám mít aktivní webové stránky s redakcí a on-line podporou za DOTOVANÉ ceny .

Created by © 2011 - 2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign