logotyp
Login

Webdesign pro školky dělá radost malým předškolákům

Webdesign pro školky dělá radost malým předškolákům

Čím se liší webdesign školky od designů ostatních www stránek? Webdesigny mateřských škol bývají velmi hravé, barevné a zábavné, tvořené tak, aby se líbily dospělým, ale také dětem, které školku navštěvují. Častým motivem webdesingů školek jsou obrázky dětí, při různých aktivitách, ale také hračky či výtvarné pomůcky, evokují prostředí školky, která připravuje děti ke snadnému vstupu do první třídy základní školy.

Školka je první institucí, kterou dítě navštěvuje. Webdesign školky by měl navozovat pocit příjemné atmosféry, láskyplného a kreativního prostředí mateřské školy, ve kterém se dítě nebude bát a strádat, ale bude mu umožněno všemožně rozvíjet vlastní schopnosti a talenty a nenásilně se zapojit do kolektivu svých vrstevníků. Školka učí děti prvotní komunikaci s vrstevníky i autoritami v podobě učitelek, připravuje je na budoucí život, který nebude vždy jednoduchý. Web mateřské školy je účinný komunikační nástroj. Jeho poznání již v předškolním věku umožní dětem rychleji se zorientovat ve světě moderních komunikačních prostředků a bude je motivovat k učení již před vstupem do základní školy.

Webdesigny pro školky tvoříme tak, aby upoutaly nejen rodiče a učitele, ale zejména jejich děti. Naši grafici jsou kreativní a při tvorbě designů školek si berou příklad právě z tvorby malých dětí, v jejichž nitru se skrývá vždy obrovská dávka fantazie.

Zaměstnanci mateřské školy mohou sami kreativně zasahovat do webdesignu webu prostřednictvím administrovatelného flashbanneru , který má mnoho volitelných efektů. Aktivace flashbanneru je pro školky za zvýhodněnou cenu 500,- Kč.

Zpět na hlavní výpis

!!! Akce !!!

Directmail - nástroj k hromadnému rozesílání e-mailů rodičům

Nástroj pro zkvalitnění a zjednodušení komunikace mezi rodiči a školkou.

Modul registrace uživatelů pro školky

Modul k registraci učitelů, rodičů či žáků nabízíme nyní školkám za zvýhodněnou cenu 900 Kč ( standardní cena je 1200 Kč )
HOME aktivní webové stránky pro školky s redakcí a on-line podporou

Internetové stránky s aktivním přístupem splňující nový zákon č. 99/2019 Sb. o přístupnosti webových stránek pro zdravotně postižené a zobrazení na mobilech. Projekt Scholastika umožňuje školkám mít aktivní webové stránky s redakcí a on-line podporou za DOTOVANÉ ceny .

Created by © 2011 - 2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign