logotyp
Login

Tvorba virtuální prohlídky pro MŠ

Virtuální prohlídka – prezentujte vaši školku do detailů a přibližte ji více rodičům předškoláků

Virtuální prohlídka – prezentujte vaši školku do detailů a přibližte ji více rodičům předškoláků

Obohaťte internetové stránky školky o virtuální prohlídku. Pomocí internetových stránek Vaše školka komunikuje s rodiči i širokou veřejností. Využijte plně potenciál Vašich www stránek a kromě textů, obrázků a odkazů nabídněte návštěvníkům vašich stránek virtuální prohlídku. Věnujte péči vašim www stránkám a přibližte vaši školku všem, kteří se o ni zajímají.

Každá školka by měla mít svou vlastní virtuální prohlídku. Více dětí znamená pro mateřskou školu i přísun více dotací, s nimiž může MŠ hospodařit. Mnohé školky se potýkají s malým počtem dětí, navštěvujících MŠ a některé školky jsou dokonce nuceny bojovat o přežití. Porodnost stále kolísá a výkyvy v počtu dětí v určitých ročnících mohou přechodně zapříčinit malý zájem o umístění dětí ve školce. Mateřské školy jsou často nuceny redukovat počty dětí či počty tříd. Ukažte rodičům budoucích předškoláků, že umíte nabídnout více. Výběr školky mnohdy ovlivňují drobné detaily. Virtuální prohlídka Vám může pomoci, jestliže se rodiče rozhodují, do jaké mateřské školy mají své dítě umístit. Virtuální prohlídka zajistí vaší školce více prestiže, více zájemců i případných sponzorů.

Co je virtuální prohlídka – vysvětlení pro ty, kteří se s tímto pojmem ještě nesetkali

Co je virtuální prohlídka – vysvětlení pro ty, kteří se s tímto pojmem ještě nesetkali

Virtuální prohlídka je panoramatická fotografie s níž můžete libovolně otáčet a získáte tak dojem, že se lze v prostoru pohybovat z různých stran či úhlů. Někteří to mohou znát z počítačových her, v nichž se pohybují různými směry pomocí ovládaní myší. Při virtuální prohlídce se můžete zaměřit na detaily, pozorovat místnosti zleva, zprava či jiného libovolného úhlu.

Proč virtuální prohlídku a ne jen běžnou fotografii? Fotografie je vždy pořízena pouze z jednoho úhlu. Na fotografii nemohou být zároveň detailně zachyceny předměty, které se nacházejí vlevo a vpravo, vždy vynikne pouze jeden úhel pohledu. Virtuální prohlídka oproti fotografii navozuje pocit, že stojíte v místnosti a můžete se v ní pohybovat všemi směry.

Co by měla virtuální prohlídka MŠ obsahovat

Virtuální prohlídka může všem ukázat nejzajímavější místa vaší školky. Ukažte rodičům vybavení tříd, aby získali představu, jak je školka vybavena pro výuku, hry i pohybové aktivity. Náleží k vaší školce prostorná zahrada či hřiště? Proběhla ve školce rekonstrukce tříd, šaten, umývárny či WC? Rodiče bude zajímat zázemí a prostornost tříd, místa určená k hrám i odpočinku. Máte ve školce bazén určený k letnímu provozu? Neváhejte se pochlubit. Nabídněte rodičům virtuální prohlídku na vašich webových stránkách a pozvěte je na den otevřených dveří v MŠ. Uvidíte, že zájemci se jen pohrnou a školka získá i nové sponzory.

Virtuální prohlídka v praxi

Virtuální prohlídka v praxi

Virtuální prohlídku umístíme na vaše stránky do sekce virtuální prohlídka. Kromě možnosti prohlížet si jednotlivé místnosti školky z vašeho webu, získáte také místo pro prezentaci školky na partnerských stránkách. Mateřská škola zde bude představena formou krátkého textu, který lze doplnit několika obrázky na úvod, dle Vámi zvolené varianty virtuální prohlídky. Poté si můžete rozkliknout přímo virtuální prohlídku vaší školky. Pro snadné vyhledávání virtuálních prohlídek všech školek a škol jsou tyto stránky vybaveny interaktivní mapou.

Mnoho školek ještě virtuální prohlídku na vlastních stránkách nemá. Investice do virtuální prohlídky se jim často jeví jako zbytečná. Šetřením na nesprávném místě však pro školku více financí nezískáte. Aktivní školky, které využijí všech prostředků k prezentaci MŠ a získání příznivců vidí ve virtuální prohlídce jednu z možností, která jim pomůže finance získat. Je třeba hledět do budoucna. Pro začátek si můžete objednat nejlevnější variantu virtuální prohlídky MŠ v podobě malého balíčku za 4000Kč. U velkého balíčku naopak získáte výhodu v podobě cestovních nákladů zdarma.

Ceník virtuální prohlídky

Dle velikosti školky a Vašich požadavků si můžete vybrat 3 varianty virtuální prohlídky.

Malý balíček - cena 4000 Kč


- 4 virtuální prohlídky
- statická fotografie
- vytvoření profilu školky
- roční provoz služeb
- spuštění prohlídky z webu MŠ
 
Střední balíček - cena 6500 Kč

- 8 virtuálních prohlídek
- 3 statické fotografie
- vytvoření profilu školky
- jedna návštěva mateřské školy
- roční provoz služeb
- spuštění prohlídky z webu MŠ

 Velký balíček cena 7000 Kč

- 10 virtuálních prohlídek
- 4 statické fotografie
- vytvoření profilu školky
- jedna návštěva školky
- roční provoz služeb
- spuštění prohlídky z webu MŠ
 
Roční provoz služeb - cena 1000 Kč

- hosting prohlídky na našem serveru
- profil školky na www.skoly-virtualne.cz
- aktualizace údajů na profilu
- spuštění prohlídky z webu mateřské školy
- technická podpora
 
Letecké fotografie

Fotografujeme z výšky až 150 m, z každého vzletu předáme sérii snímků.

Letecké snímky z jednoho směru - cena 4000 Kč
Letecké snímky ze dvou směrů- cena 7000Kč

Další služby

200 Kč - scéna virtuální video
300 Kč - virtuální prohlídka offline
3 Kč - km cestovné
zakázka od 7000 Kč bez cestovného

Objednávám virtuální prohlídku školku

*
*
*
Souhlasím s využitím osobních údajů pro účely marketingu:

!!! Akce !!!

Directmail - nástroj k hromadnému rozesílání e-mailů rodičům

Nástroj pro zkvalitnění a zjednodušení komunikace mezi rodiči a školkou.

Modul registrace uživatelů pro školky

Modul k registraci učitelů, rodičů či žáků nabízíme nyní školkám za zvýhodněnou cenu 900 Kč ( standardní cena je 1200 Kč )
HOME aktivní webové stránky pro školky s redakcí a on-line podporou

Internetové stránky s aktivním přístupem splňující nový zákon č. 99/2019 Sb. o přístupnosti webových stránek pro zdravotně postižené a zobrazení na mobilech. Projekt Scholastika umožňuje školkám mít aktivní webové stránky s redakcí a on-line podporou za DOTOVANÉ ceny .

Created by © 2011 - 2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign