logotyp
Login

Web školky nemusí být ztrátová investice, může vám přilákat sponzory

Web školky nemusí být ztrátová investice, může vám přilákat sponzory

V případě, že vaše školka nemá vlastní www stránky , jsou důvody pro jejich  pořízení velmi prosté. MŠ by měla jít s dobou, měla by rodičům dát vědět o svých aktivitách a více s nimi komunikovat.

Ačkoli mnoho školek rozhodujících se pro tvorbu nových www stránek volí jako důvody proti finanční záležitost školky, nové www stránky vám mohou naopak získat více financí. Chcete-li zapojit rodiče i firmy více do školního dění, web školky je ideálním prostředkem.

Větší povědomí o vaší MŠ vám umožní provozovat více mimiškolních kulturních aktivit, při nichž můžete třeba vybírat symbolické vstupné. Při kulturních akcích děti i jejich rodiče získají mnoho krásných zážitků a školka finance na svoji další činnost.

Umístění sekce se jmény sponzorů na webu školky způsobí příliv dalších sponzorů. Váš přístup může být buď pasivní a negativistický. Můžete si říci, že web  školky je jen další výdaj a ztrátová záležitost. Nebo se můžete aktivně podílet na tvorbě a aktualizaci vašeho nového webu , nadchnout rodiče žáků i širokou veřejnost vaší obce a získat tak mnohem více sponzorů, než byste doufali. Pusťte se aktivně do zajímavých projektů a dejte o sobě více vědět. Možná budete překvapeni, kolik sponzorů vám přispěje do kasičky.


Zpět na hlavní výpis

!!! Akce !!!

Directmail - nástroj k hromadnému rozesílání e-mailů rodičům

Nástroj pro zkvalitnění a zjednodušení komunikace mezi rodiči a školkou.

Modul registrace uživatelů pro školky

Modul k registraci učitelů, rodičů či žáků nabízíme nyní školkám za zvýhodněnou cenu 900 Kč ( standardní cena je 1200 Kč )
HOME aktivní webové stránky pro školky s redakcí a on-line podporou

Internetové stránky s aktivním přístupem splňující nový zákon č. 99/2019 Sb. o přístupnosti webových stránek pro zdravotně postižené a zobrazení na mobilech. Projekt Scholastika umožňuje školkám mít aktivní webové stránky s redakcí a on-line podporou za DOTOVANÉ ceny .

Created by © 2011 - 2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign