logotyp
Login

Internetové stránky školky posílí důvěryhodnost předškolního vzdělávání

Internetové stránky školky posílí důvěryhodnost předškolního vzdělávání

Současným trendem ve vzdělávání v různých státech Evropy je zaměření se na předškolní vzdělávání dětí. Dotovaná verze stránek Scholastika pro školky může posílit důvěryhodnost školek, které chtějí získat více dětí k předškolnímu vzdělávání. Nyní navštěvuje školky vysoké procento dětí, přesto však ne všechny děti. Internetové stránky školky pomohou přesvědčit mnohé rodiče, že prostředí MŠ je pro ně dobrý základ v cestě k budoucímu vzdělání jejich dětí.

Některé maminky, zejména jsou-li na mateřské dovolené a starají se doma o další mladší dítě, neshledávají nutné umístit své dítě do školky. Proti umístění dítěte do školky se staví nutnost dodržování pravidelného režimu, cesta do školky v chladných měsících a ranní vstávání za tmy se  jeví jako zbytečné. Rodiče mohou hledět na školku jako na „hlídací instituci“, když nemají dítě kam dát a musí do zaměstnání. Změňte jejich pohled se stránkami Scholastika. Výzkumy ukazují, že děti s kvalitním předškolním vzděláním lépe zvládají školní docházku a dříve si vytváří přátelské vztahy se svými vrstevníky. Scholastika mnohdy posunuje předškolní vzdělávání na vyšší úroveň. Na vzdělání se podílí škola i rodina, dochází ke vzájemnému souladu a motivaci dětí.

Stránky MŠ mohou rodinu nasměrovat pomocí odkazů s tematikou vzdělání a her pro děti, ve školkách dnes často vznikají edukativní skupinky pro předškolní děti, usnadňující náročný přechod mezi MŠ a ZŠ. Rodiče by měli vědět, že učitelky pro jejich děti dělají maximum a školka není jen dočasným odložištěm dětí, ale prvním důležitým krůčkem ve vzdělávání jejich dítěte. Malé dítě je otevřeno všem myšlenkám a vnímá velmi citlivě, učí se snadno a rychle. Stránky MŠ se mohou stát informačním prostředkem, nebo malým komunitním portálem mezi školkou a rodiči.

Nezaostávejme za státy Evropské unie a položme spolu základy nového školského systému, založeném na spolupráci a pochopení. Se stránkami Scholastika se rodiče začnou aktivněji podílet na vzdělání dětí.

Zpět na hlavní výpis

!!! Akce !!!

Directmail - nástroj k hromadnému rozesílání e-mailů rodičům

Nástroj pro zkvalitnění a zjednodušení komunikace mezi rodiči a školkou.

Modul registrace uživatelů pro školky

Modul k registraci učitelů, rodičů či žáků nabízíme nyní školkám za zvýhodněnou cenu 900 Kč ( standardní cena je 1200 Kč )
HOME aktivní webové stránky pro školky s redakcí a on-line podporou

Internetové stránky s aktivním přístupem splňující nový zákon č. 99/2019 Sb. o přístupnosti webových stránek pro zdravotně postižené a zobrazení na mobilech. Projekt Scholastika umožňuje školkám mít aktivní webové stránky s redakcí a on-line podporou za DOTOVANÉ ceny .

Created by © 2011 - 2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign