logotyp
Login

Mini scholastika - podpořte spolupráci školky s rodiči

Mini scholastika - podpořte spolupráci školky s rodiči

Proč je dobré, aby měla každá mateřská škola svůj vlastní web? Mnoho mateřských škol nemá internetové stránky vůbec, nebo spadají pod stránky celé obce, což je někdy nepřehledné a rodiče informace o školce nesnadno hledají. Využijte naší zvýhodněné nabídky Mini scholastika, což je dotovaný program na podporu škol a školek. Web o 12 sekcích u nás získáte již za 220 Kč měsíčně.

Ve výchově dětí hraje největší roli rodina a také školka nebo škola, kterou děti navštěvují. Ideální je, když je rodina a školka v souladu a vzájemně se podporují. K tomu je důležitá komunikace, na níž ovšem není v uspěchané době mnoho času. Rodiče zůstávají dlouho v práci a své děti si vyzvedávají ze školky často až za tmy. Kvalitní webové stránky mohou výrazně usnadnit komunikaci mezi školkou a rodinou, rodiče budou včas informováni o akcích pořádaných školkou a mohou např. prohlížet fotogalerie a být stále v obraze, jak jejich děti tráví čas.

K úspoře času při obesílání novinek rodičům přispěje naše služba Directmail, což je hromadné odesílání zpráv na mnoho mailových adres najednou. Podpořte spolupráci školy a rodiny již v mateřské školce. Podpora komunikace s rodinou přinese přátelskou atmosféru mezi rodiči a učitelkami, vše budete řešit snáz, což prospěje nejen dětem. Pomocí webových stránek mohou rodiče snadno omluvit dítě z výuky, zíkat důležité informace ohledně plateb, sdílet zážitky a každodenní  dění ve školce spolu se svými dětmi a v neposlední řadě i získávat přesnější informace o potřebách mateřské školky, ze kterých pak mohou vyplynout i různorodé možnosti sponzoringu, ať už finanční či prezenční.

 

 

 

Zpět na hlavní výpis

!!! Akce !!!

Directmail - nástroj k hromadnému rozesílání e-mailů rodičům

Nástroj pro zkvalitnění a zjednodušení komunikace mezi rodiči a školkou.

Modul registrace uživatelů pro školky

Modul k registraci učitelů, rodičů či žáků nabízíme nyní školkám za zvýhodněnou cenu 900 Kč ( standardní cena je 1200 Kč )
HOME aktivní webové stránky pro školky s redakcí a on-line podporou

Internetové stránky s aktivním přístupem splňující nový zákon č. 99/2019 Sb. o přístupnosti webových stránek pro zdravotně postižené a zobrazení na mobilech. Projekt Scholastika umožňuje školkám mít aktivní webové stránky s redakcí a on-line podporou za DOTOVANÉ ceny .

Created by © 2011 - 2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign