logotyp
Login

Jednoduché ovládání webových stránek

Ukázka jednoduchého ovládání stabilního redakčního systému:

Jak se přihlásím do administrace, abych si mohl měnit texty na stránkách?

Redakční systém jsme přizpůsobili náročným požadavkům na jednoduché a spolehlivé ovládání. Přihlášení do systému je chráněno hned třikrát:

  • přihlašovacím jménem
  • přihlašovacím heslem
  • přihlašovací URL

Přihlašovací URL je velice specifická a unikátní adresa, po jejímž zadání do internetového prohlížeče se Vám zobrazí políčka pro vložení přihlašovacího jména a hesla. Chráníme tak Vaše stránky před neautorizovaným pokusem o přihlášení. Systém lze nastavit také tak, aby přijímal přihlášení od určitých uživatelů (rodičů) na běžné stránce – například pro prohlížení fotogalerií a procházení interních dokumentů, a správcovské přihlášení na přihlašovací URL – správce má možnost měnit obsah internetových stran.

Navigace a správa obsahu stránek

Navigace a správa obsahu stránek

Redakční systém je přehledně rozdělen v menu. Můžete založit nový článek, upravovat stávající text, nahrát nové fotografie, staré mazat, publikovat nové dokumenty v .doc, .xls, .pdf a ve spoustě dalších formátů.

Systematické ukládání změn

Každé změny je potřeba uložit, k čemuž je náš systém plně připraven. Systematické užívání je zpříjemněno strategickým rozmístěním tlačítka pro uložení. Není možné projít stránku, udělat změny a nevšimnout si jej. Již nikdy nepřijdete o své neuložené texty a ušetříte spoustu času.

akce-objednejte-si-cenovou-nabidku-a-demo-verzi-webovych-stranek-pro-materske-skoly-22

!!! Akce !!!

Directmail - nástroj k hromadnému rozesílání e-mailů rodičům

Nástroj pro zkvalitnění a zjednodušení komunikace mezi rodiči a školkou.

Modul registrace uživatelů pro školky

Modul k registraci učitelů, rodičů či žáků nabízíme nyní školkám za zvýhodněnou cenu 900 Kč ( standardní cena je 1200 Kč )
HOME aktivní webové stránky pro školky s redakcí a on-line podporou

Internetové stránky s aktivním přístupem splňující nový zákon č. 99/2019 Sb. o přístupnosti webových stránek pro zdravotně postižené a zobrazení na mobilech. Projekt Scholastika umožňuje školkám mít aktivní webové stránky s redakcí a on-line podporou za DOTOVANÉ ceny .

Created by © 2011 - 2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign